(067) 149 83 30, (093) 939 30 69 

Перейти до чату 

Підозри щодо порушення геометрії кузова автомобіля виникають тоді, коли водії бачуть перші ознаки. Автомобіль у дорозі «поводиться» якось нестабільно. На високій швидкості ви відчуваєте, що його трішки «заносить» зі сторони в сторону і важко забезпечити прямолінійний рух. «Вхід» в поворот відбувається складно, невпевнено, а при «виході» з повороту авто трохи «заносить».

Іншими ознаками є те, що деталі ходової і шини авто зношуються нерівномірно, а також збільшується гальмівний шлях автотранспорту.  Невдовзі ви побачите, що виходять з ладу балки і лонжерони (з’являються тріщини).

Чи варто нехтувати такими ознаками? Звичайно – ні. Якщо причиною вищезгаданих ознак є порушення геометрії кузова, вам небхідно негайно звернутись на СТО, де є професійний стапель. Не довіряйте СТО, в якому стапель зроблений «своїми руками». Перевірте самостійно на якому стапелі перевірятимуть вашу автівку.

Втрата контролю за вашим автом – найнебезпечніша справа. Це головна причина ДТП на автошляхах. Не забувайте, що це не лише ваша безпека і ваших пасажирів, але й інших учасників дорожнього руху.

Рихтовка авто на стапелі після ДТП - найважливіша річ при порушенні геометрії кузова. Ми допоможемо вам відновити геометрію, професійно витягнемо необхідні елементи й перевіримо контрольні точки. Наш майстер має 12 річний досвід рихтувальних робіт й виконає свою роботу якісно і оперативно. Новий автостапель чітко виконує поставлені майстром завдання. Від професійно виставленої геометрії кузова залежить не лише впевнений рух, але й відсутність зайвих витрат на запчастини. 

Після рихтовки на стапелі, ми, за потреби, видалимо вм’ятини, подряпини і плями з кузова. Ваше авто матиме ідеальний стан кузова. За потреби ми відновимо бампер. Також готові надати послуги із фарбування окремих елементів авто або перефарбування усього автотранспорту.  

Дзвоніть і записуйтесь до фахівця-рихтовщика: 067 320 18 76, 067 149 83 30.

Ми допоможемо швидше відновити технічний стан вашої автівки!

Наш сайт https://autoremont.com.ua/

 

WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Технічне обслуговування вашого авто. СТО Львів

Тел. (067) 149-83-30

Капітальний ремонт автодвигунів.

СТО Львів. Ремонт двигунів. Тел (067) 149-83-30

Демонтажні роботи

Демонтажні роботи. Дверні та віконні проєми.

Тел.: (096) 353-54-66

Курси англійської

Курси англійської мови у Львові

Тел 096 280 29 19

Буріння свердловин

Буріння свердловин на воду до 90 метрів

Тел (096) 353-54-66