(067) 149 83 30, (067) 320 18 76, (068) 211 21 71, (093) 93 93 069

Перейти до чату 

довідка СТО Львів. Призначення салонного фільтру - затримувати великі частки пилу і пилку рослин, що постійно перебувають у повітрі.

У забрудненому фільтрі можна побачити листя, бруд, комах і сажу.

Фільтр потрібно час від часу замінювати (кожні п'ять тисяч пробігу), адже він забивається. Забруднений фільтр приносить шкоду здоров'ю пасажирів.

Замінити фільм можна самостійно, якщо ви знаєте де він знаходиться в салоні й знаєте, як його звідти можна дістати. Якщо ні, довіртесь майстрам автосервісу.  Нагадайте майстрам також прочистити радіатор пічки. 

Фільтри у дизельних та бензинових автомобілях відрізняються.

Парафін, що міститься у дизельному паливі, забиває фільтр і створює перешкоди під час заведення авто. Особливо відчутно це узимку. Також у дизельному паливі є вода, яку категорично заборонена для паливної системи двигуна. Тому фільтр затримує воду.

Паливний фільтр також затримує грубі частинки, які можуть зашкодити паливному насосу високого тиску і форсункам двигуна. Важливим моментом при цьому є заправляння авто паливом лише на надійних і перевіреним вами АЗС.

Заміну фільтра здійснюють, як правило, під час заміни мастила у двигуні вашого автомобіля, тобто кожні 20-25 тисяч км. пробігу.

Довідка СТО Львів. За відсутності повітряного фільтра в автомобілі у двигун потраплятиме чимало піску та пилу й зменшується об'єм кисню для збагачення паливної суміші. Це може призвести до підвищення витрати палива, підвищення робочої температури двигуна, зниження ефективності роботи двигуна, або навіть його поломки. Окрім цього у вихлопних газах збільшується вміст шкідливих для атмосфери речовин. Повітряний фільтр також зменшує шуми від роботи двигуна.

Є папері (гофровані) та масляні (мокрі) повітряні фільтри.

Визначити, коли варто міняти повітряний фільтр можна візуально. Радимо вам робити заміну повітряного фільтра одночасно із заміною оливного фільтра

Для чого потрібен оливний фільтр? Він очищає оливу в двигуні й затримує частинки смол, металу і бруду. Сильні морози, вологий клімат, запиленість повітря ускладнюють роботу двигуна. Тому важливість якісної очистки мастила за допомогою фільтра незаперечна.

Як часто слід замінювати оливний фільтр? Через кожні 10-15 тисяч кілометрів пробігу авто.

Де купити такий фільтр? Або у магазині автозапчастин або замовити в Інтернеті й отримати на пошті.

Оливний фільм замінюють під час заміни оливи у двигуні. Кількість оливи, яка необхідна для двигуна визначена у специфікаціях до авто. Увага! Не поспішайте одразу заливати усю кількість оливи. Її може виявитись забагато. Стежте за лампочкою тиску оливи. Якщо за кілька секунд після вмикання двигуна вона гасне, значить все гаразд. Якщо ні, слід ще рохи долити оливи.

Не забудьте зафіксувати у своїй сервісній книжці пробіг автомобіля на момент заміни оливи.

Щасливої дороги!

Інформація сто Львів. Свічки запалення потрібні для того, щоб забезпечити безперебійну подачу іскри для загоряння палива у двигунах. Окрім запалювання суміші свічки також відводять тепло з камери згоряння.

Стежити за справністю роботи свічок краще фахівцям автосервісу. Від їхньої належної роботи залежить довговічність роботи двигуна вашого авто й уникнення капітального ремонту. Якщо ви проїхали 25 тисяч кілометрів на своєму авто, радимо вам замінити свічки запалювання. При цьому слід враховувати стан двигуна автівки, агресивність манери вашої їзди, якість палива, яким ви заправляєте авто тощо.

Як визначити, що свічки запалювання варто замінювати? Характерні ознаки такі: труднощі із запуском двигуна, нестійкі оберти двигуна, зниження потужності, збільшення витрат палива тощо. Проте, перше ніж купувати свічки, варто послухати думку фахівця автосервісу. Для цього слід записатись на діагностику авто. Повна комп'ютерна діагностика за телефонами: (067) 149 83 30 та (093) 93 93 069.

Ремінь ГРМ (ремінь механізму газорозподілу) призначений для гнучкого з'єднання між розподільним валом та колінчастим валом, а також синхронного відкривання і закривання клапанів із роботою поршнів.

У ремнях ГРМ можливі дві проблеми. Вони або рвуться, або зношуються до критично небезпечного стану. Першою ознакою зношення ременя є те, що авто погано заводиться або падає потужність двигуна. В обох випадках радимо вам негайно звернутись до майстра автосервісу. На зношеність ременя впливають чимало факторів, а саме: недотримання норм експлуатації, значне перевищення кількості обертів двигуна узимку, агресивний стиль їзди водія тощо.

Заміну ременя ГРМ самостійно виконати неможливо. Довірте цю справу фахівцям.

Заміну варто здійснювати через кожні 70-80 тисяч кілометрів пробігу авто.

Зрозуміло, щоб від якісних гальм у вашому авто залежить безпека і життя ваше, ваших пасажирів та пішоходів. Гальмівна система - надважлива складова вашого автомобіля. Не нехтуйте технічним оглядом і перевіряйте частіше роботу гальмівної системи. Вивчіть професійні рекомендації та застереження фахівців. Перечитайте інструкцію з експлуатації вашого авто, подивіться поради фахівців в мережі Інтернет. Сьогодні інформації по експлуатації вашої автівці дуже багато.

Як часто слід замінювати гальмівну рідину? Усе залежить від того, яку гальмівну рідину ви використовуєте. Радимо вам обирати рідину DOT 5, яку можна використовувати п'ять років. DOT 5 виготовляють на силіконовій основі і вона має низьку гігроскопічність.

Первіряйте час від часу візуально рівень рідини у бачку та колір. Якщо рівень зменьшився, долийте рідини до відповідної позначки. Якщо колір рідини змінився - зателефонуйте на автосервіс й запишіться на техогляд.

Ми готові порадити і проконсультувати вас з усіх питань технічного обслуговування авто.

Надійна робота двигуна вашого автомобіля залежить від якісної оливи та вчасної її заміни. Не шкодуйте кошти на оливу, своєчасно замінюйте її і ваш двигун працюватиме довго.

Перед початком виїзду перевірте рівень оливи у двигуні. Дістаньте щуп і переконайтесь, що рівень є між мінімумом і максимумом. Дивіться іноді під ваше авто, чи немає під ним масляних плям.

У сервісній книжці вашого авто має бути зазначено марку мастила, яке використовується для вашого двигуна. Якщо цього немає, працівник автосервісу порадить вам обрати оптимальну оливу для вашого двигуна.

Стандартні терміни заміни оливи - кожні 10-15 тисяч кілометрів пробігу. Усе залежить від марки транспорту, року виробництва, умов експлуатації, кліматичних умов тощо. Якщо під час перевірки мастила в моторі майстер виявив, що у неї темний колір - оливу слід замінити. Вчасна позапланова заміна оливи подовжить термін експлуатації двигуна.

Для заміни мастила варто звернутись на СТО. Довіртесь фахівцям.

Технічне обслуговування вашого авто. СТО Львів

Тел. (067) 149-83-30

Капітальний ремонт автодвигунів.

СТО Львів. Ремонт двигунів. Тел (067) 149-83-30

Демонтажні роботи

Демонтажні роботи. Дверні та віконні проєми.

Тел.: (096) 353-54-66

Курси англійської

Курси англійської мови у Львові

Тел 096 280 29 19

Буріння свердловин

Буріння свердловин на воду до 90 метрів

Тел (096) 353-54-66